Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aytun Aktan

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aytun Aktan Kimdir? Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Aytun Aktan Kimdir? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aytun Aktan İletişim Bilgileri Nelerdir?

0 211

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aytun Aktan

Aytun AKTAN, Ankara doğmuştur. Lisans öncesi eğitiminin ardından 1999 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlığını  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında  tamamlamıştır. 2005-2006 yılları arasında Ankarada bir tüp bebek merkezinde çalışmıştır.  2006-2016 yıllarında Bahçeci Sağlık Grubunda görev yapmıştır. Bakü’de Merkezi Klinik Hastanesinde 2007-2008 yılında Jinekoloji Bölüm Başkanı ve Tüp Bebek Merkezi’nin direktörü olarak çalışmıştır.

2010-2016 yılları arasındaki başka bir tüp bebek merkezinde çalışmış ve bu dönem içerisinde kısırlık ve tüp bebek konularının yanında gebelik takibi yapmış ve birçok doğum gerçekleştirmiştir. Ayrıca polikistik over sendromu, vajinismus, endometriozis gibi sorunlarla da ilgilenmiştir.  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aytun Aktan’un yazdığı bir kitabı da bulunmaktadır ve 2016 yılından bu yana kendi kliniğinde çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim Bilgileri;

VİTAL FULYA PLAZA Teşvikiye, Hakkı Yeten Cad. No:23, Kat:2 34365 Şişli – İSTANBUL

Cevap bırakın